Další služby pro organizátory závodů

Rozumíme tomu, co jako organizátoři závodů potřebujete a těžko sháníte.

Níže najdete přehled služeb od našich prověřených partnerů. Až si je budete objednávat, řekněte jim, že jste od nás. Třeba dostanete lepší cenu!

Podmínky si dohodnete napřímo bez dalších skrytých nákladů a marží.

Takový přístup považujeme za férovější a svobodnější než přístup agenturní. Se všemi máme osobní zkušenost

My se tak plně můžeme věnovat časomíře, kterou umíme. A vy budete mít na vašem závodě to nelepší.


Startovní čísla

Žaket

Startovní čísla Vám rychle a kvalitně dodá pražská tiskárna Žaket. S Žaketem nás pojí více než pět let spolupráce. S oblibou necháváme čísla tisknout černobíle i barevně na umělý a odolný papír Pretex. Ideálním formátem pro běžecké závody je A5, kde alespoň 2/3 výšky čísla zabere samotná číslice. Číslice by měly být černé na bílém podkladu. S logy partnerů se vyplatí na číslo šetřit (nejsou vidět a je jich příliš mnoho). Kdo je včas přihlášen a má zaplaceno dopředu si zaslouží mít památku – číslo se jménem. Každé číslo je možné personalizovat za několik haléřů navíc na číslo. Přehledný ceník podle nákladu, výrobní lhůty, možnost expresní příplatkové výroby a k tomu ne nepodstatná skladová zásoba spínacích špendlíků české výroby.

Tisk startovních čísel zajišťuje tiskárna Žaket

www.zaket.cz

Startovni-cislo

Menší série startovních čísel a případně i designové magnety na jejich přichycení na triko Vám dodá náš kolega a organizátor závodů Ondřej

www.startovni-cislo.cz/


Ozvučení

Potřebujete kvalitní ozvučení se zvukařem? Obraťte se na Crossaudio. Parta nejlepších kluků z Nymburka, kteří mají top vybavení a zkušenosti z vlastního Nymburského půlmaratonu. Umí i pódia a stabilní LCD obrazovky.

www.crossaudio.cz


Moderátoři

Za tyhle kluky dáváme ruce do ohně. Pokud potřebujete skvělou atmosféru, rozcvičku a dobrou muziku. Mrkněte na tyhle srdcaře.

Jiří Gruntorád

Běžec plný energie, sportovec a skvělý moderátor z Českých Budějovic, který moderuje po celé České republice. Menší akce si sám ozvučí, udělá hudební doprovod. Jelikož je i osobní a běžecký trenér, udělá vám i rozcvičku pro běžce.

www.gruntorad.cz

Marek Vobr

Energický moderátor, orientační běžec z České Lípy. Menší závody umí Marek i sám ozvučit a pustit muziku.

Marek Vobr na FB


Certifikované měření (běžecké) trati

Ing. Pavel Frček

Potřebujete přesně změřit trať svého běžeckého závodu? Proto potřebujete Jonesův čítač a certifikovaného měřiče. Jedním z nich je Ing. Pavel Frček. Nestor českého běhu a především certifikovaný měřič. Jako jeden z mála disponuje mezinárodním certifikátem IAAF pro měření tratí. Certifikovat trať vyžaduje několik hodin času organizátora. Výsledkem je velmi podrobný rozbor a finální certifikát o změření trati. Pak můžete bez obav z reklamací vzdálenosti vyslat na svou běžeckou trasu závodníky.

Tel. 728 139 728


Fotografie

Potřebujete ty správné fotografie ze závodu? Daniel a Kamila jsou skvělý tým se zkušenostmi z triatlonů a běhů. Mrkněte na jejich portfolio.

www.fotografsportu.cz


Vodiči na závod

Potřebujete kvalitní vodiče na váš závod? Obraťte se na skupinu Tempomakers. Zajistí vám několik borců, kteří vaše závodníky dovedou do cíle v přesně stanoveném času. Mrkněte na jejich web a obracejte se přímo na ně.

www.tempomakers.cz


Nafukovací brána a nůžkové stany

SunInvent

Potřebujete pěkné zázemí pro Váš závod? Nafoukněte bránu a postavte stany, ideálně od společnosti SunInvent, která prodává a půjčuje všechny eventové předměty. Nafukovací brány a nůžkové stany všech velikostí a dokonce i stupně vítězů jsou k dispozici za přiměřené nájemní ceny.

www.suninvent.cz


Počítačová technika

Pokud si půjdete pro Mac a nepotřebujete přímo ten nejnovější model, skočte na MacOutlet. Naši kamarádi prodávají nové MacBooky, starších modelových řad za skvělé ceny.

www.mac-outlet.cz


Výroba pohárů

Originální a vkusné poháry na míru Vám vyrobí Dan Pallavicini s poomocí dřeva, kovu, kamene a moderního 3D tisku.

www.vyrobanamiru.eu


Mobilní LCD obrazovka

Chcete promítat živě dění na závodu, proložit ho reklamami? Mobilní LCD obrazovka o velikosti 4,8 m x 2,8 m za Vámi může jednoduše přijet kamkoliv. Instalace zabere přibližně hodinu. Režie se postará o odbavení a třeba i živý přenos.

www.mobilniobrazovka.cz